Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Kočiš, Gmiter, Odkanín, Matiaš, Staš, S.Sokol, Varga, A.Pavluv, R.Antolík

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Matiaš, Staš, Paľa, Guľa, S.Sokol, A.Pavluv, R.Antolík, Martiček, Gmiter

13. kolo   Porúbka - Lopúchov 1:1 (0:1)

Góly: P.Goliaš

ŽK: Kažimír, R.Antolík

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Kažimír, Matiaš, S.Staš, Guľa, S.Sokol, Antolík, Varga, Martiček, Gmiter

V Porúbke bol v prvom polčase k videniu medzišestnástkový futbal. Hostia otvorili skóre v 14.min po presnom zásahu Salamona. Domáci aj keď sa snažili, hosťujúceho gólmana prekonať nedokázali.V druhom polčase domáci pridali na aktivite, snažili sa ohroziť hostí no bez úspechu. Vyrovnanie ale prišlo v 75.min, keď P.Goliaš stanovil konečný rezultát zápasu. Pred 100 divákmi rozhodoval M.Mihaľ.

23.10.2016   14:00

12. kolo    Hartník -  Porúbka    0:0

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Kažimír, Staš, Guľa, S.Sokol, D.Sokol, Antolík, Martiček, Varga, Paľa

16.10.2016   14:30

11. kolo   Porúbka - Kurima   4:1 (2:1)

Góly: Gmiter, Matiaš, Guľa 2

ŽK: Kažimír, A.Pavluv

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Kažimír, Matiaš, S.Staš, A.Pavluv, R.Antolík, Martiček, Gmiter, D.Hudák, D.Sokol

9.10.2016   15:00

10. kolo    Kružľov -  Porúbka -  1:0 (0:0)

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Kažimír, Matiaš, Staš, D.Sokol, S.Sokol, A.Pavluv, R.Antolík, Martiček, D.Hudák

2.10.2016   15:00

9. kolo   Porúbka - Marhaň 3:2 (2:2)

Góly: Martiček, Matiaš, A.Pavluv

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Matiaš, Staš, D.Sokol, S.Sokol, A.Pavluv, R.Antolík, Martiček, Varga, Gmiter

25.9.2016   12.30

8. kolo   Rokytov (N)  -  Porúbka   2:4 (1:2)

Góly: R.Antolík 2, Martiček, Gmiter

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Matiaš, Staš, D.Sokol, J.Sokol, Antolík, Martiček, Varga, Paľa, Gmiter

18.9.2016   15:30

7. kolo    Malcov -  Porúbka -  1:0 (0:0)

ŽK: R.Antolík, F.Varga

ČK: S.Sokol

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Kažimír, Matiaš, Staš, Antolík, Martiček s.Sokol, Varga, M.Hudák, Paľa

11.9.2016   16.00

6. kolo   Porúbka - Stuľany (N) 2:1 (2:1)

Góly: Martiček, Kažimír

ŽK: Š.Kočíš

Zostava: Packa, Kažimír, Matiaš, Staš, antolík, Martiček, Gmiter, Sokol, Kočiš, Varga

Za pekného slnečného počasia videli diváci zápas dvoch rozdielnych polčasov. Kým v tom prvom boli lepší domáci hráči a svoju aktivitu pretavili na 2 presné zásahy, v druhej 45-minútovke prebrali taktovku v poli hostia, no nedokázali si vypracovať výraznejšiu príležitosť na skórovanie. Gólový film sa začal v 14.min, keď sa trafil domáci Martiček a druhý zápis pridal o 8 minút neskôr Kažimír. Hostia sa vrátili späť do hry tesne pred polčasovým hvizdom, keď sa presadil Ján Čverha. Ten potom v druhom dejstve videl aj červenú kartu po dvoch žltých. Hralo sa veľmi nervózne a tvrdo. Pred 120 divákmi rozhodoval S.Končár

4.9.2016   15.00

5. kolo    Smilno -  Porúbka -  3:4 (1:1)

Góly: Martiček 2, A.Pavluv, R.Antolík

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, D.Grega-Jakub, Kažimír, Matiaš, S.Staš, A.Pavluv, Guľa, R.Antolík, Martiček, Gmiter

28.8.2016   16:30

4. kolo   Porúbka - Osikov    1:2   (1:1)

Góly: S.Sokol

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, Kažimír, Matiaš, R.Antolík, A.Pavluv, Gmiter, Guľa, Martiček, D.Hudák, S.Sokol

Zápas priemernej úrovne vyšiel lepšie hosťom, ktorí prejavili väčší hlad po víťazstve a zaslúžene si tak odviezli 3 body, ktoré boli vôbec prvé pre nich v tejto sezóne. Skóre otvoril hosťujúci Kuchta už v 4.min no domáci ihneď odpovedali Sokolom v 8.min. Na ďalší presný zásah si diváci museli počkať až do 55.min, keď sa hostia gólom M.Kolbasu z pokutového kopu opäť ujali vedenia a tento stav vydržal až do záverečného hvizdu rozhodcu. Domáci pôsobili nevýrazne a zakríknuto, čo ich nakoniec stálo lepší výsledok. Pred 100 divákmi rozhodoval Dubovecký.

21.8.2016   10:30

3. kolo    Kľušov -  Porúbka -  2:2   (0:0)

Góly: Martiček, Matiaš

ŽK: Kažimír, T.Gmiter

16.8.2016   13.30

2. kolo   Porúbka - Kurov  3:1  (0:1)

Góly: Kažimír, Guľa 2

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, D.Grega-Jakub, Kažimír, Matiaš, R.Antolík, A.Pavluv, Gmiter, Guľa, D.Hudák, S.Sokol

7.8.2016   16:30

1. kolo    Zborov -  Porúbka   1:2   (0:1)

Góly: Guľa, A.Pavluv

ŽK: Kažimír, T.Gmitter

Zostava: Packa, P.Goliaš, Grega-Jakub, Kažimír, Varga, Matiaš, Antolík, A.Pavluv, Gmiter, Guľa, S.Sokol

prehlavičkoval bránu. V 29.min domáci Chmurovič iba obstrelil obrancu a aj bránu hostí. V 35.min Matiaš iba hlavičkoval do rúk domáceho brankára. V druhom polčase hostia jasne dominovali a hneď z prvej šance Sokol skóroval - 0:1. V 60.min sa domáci Horbaj rutíl v brejku sám na bránu, no trafil iba brankára hostí, dorážku Kundrata obranca zblokoval. Hostia si naďalej vytvárali šance, no nedokázali ich premeniť, až v 78.min sa presadil Pavluv - 0:2. 5 minút pred koncom po faule na Kundrata znížil z pok. kopu Ferenc no na viac sa domáci nezmohli. Pred 150 divákmi rozhodoval Hegeduš - Rondzík, Baláž - Seman