Zostava: Packa(C), P.Goliaš, J.Goliaš, D.Grega-Jakub, J.Paľa, F.Varga, J.Guľa, R.Antolík, Š.Kočíš, S.Kaščák, D.Pavluv

25.kolo    Porúbka  -  Lopúchov   1:3  (0:1)

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, J.Goliaš, Ondkanín, D.Grega-Jakub, D.Basa, J.Guľa, F.Varga, S.Kaščák, R.Antolík, D.Pavluv

24. kolo    Zborov  -  Porúbka   2:3  (2:2)

Góly: D.Pavluv 2, D.Grega-Jakub

ŽK: J.Goliaš

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, J.Goliaš, D.Grega-Jakub, J.Paľa, D.Basa, D.Sokol, K.Kaščák, F.Varga, R.Antolík, D.Pavluv

Skóre stretnutia otvorili domáci už v 14. minúte po hlavičkovom zakončení Lukáča. Hostia však vo veľmi krátkom čase dokázali zrovnať stav, keď v 18. Minúte po chybe domácej obrany zakončoval Pavluv. Hostia sa zásluhou toho istého hráča ujali vedenia v 39. minúte. Domácim sa nepriaznivý stav podarilo ešte do polčasu zrovnať , keď sa v 42. minúte presadil Štefurik. Hostia v druhom polčase dokázali strhnúť stav stretnutia vo svoj prospech. V 65. minúte sa presadil Grega-Jakub. Domáci nedokázali využiť ani jedinú z množstva ponúknutých šanci a tak si Porúbka odnáša zo Zborova tri body. Pred 80 divákmi rozhodoval Končár S.

29.5.2016   17.00

23.kolo    Porúbka  -  Kurima   0:1  (0:0)

ŽK: D.Pavluv, R.Antolík

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, J.Goliaš, D.Grega-Jakub, D.Basa, J.Guľa, D.Hudák, F.Varga, R.Antolík, D.Pavluv, R.Antolík

22.5.2016   17.00

22. kolo    Malcov (V)  -  Porúbka   6:1  (1:0)

ŽK: D.Hudák

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, J.Goliaš, S.Staš, D.Basa, F.Varga, J.Guľa, D.Hudák, Š.Kočíš, K.Kaščák, D.Pavluv

15.5.2016   17:00

21.kolo    Porúbka  -  Dubinné   3:3  (1:1)

Góly: J.Guľa, Martiček, D.Pavluv

ŽK: D.Basa, R.Antolík

Zostava: Breznický, P.Goliaš, J.Goliaš, D.Grega-Jakub, D.Basa, J.Guľa, R.Antolík(C), D.Hudák, Š.Kočíš, Martiček, D.Pavluv

Vo veľmi dobrom zápase pred peknou diváckou kulisou išli ako prví do vedenia domáci hráči keď sa v 17.min Guľa presadil po centrovanej lopte. Hosťom sa nejako nedarilo potvrdzovať rolu papierového favorita v tomto dueli,aj keď síce územnú prevahu mal, no pôsobil akosi vlažne. Do prestávky ale predsa zrovnal stav, keď Pisarik premenil pokutový kop po faule v šestnástke. Aj v 2.polčase sa bolo na čo pozerať, domáci motivovaní vidinou dobrého výsledku nad lídrom išli opäť do vedenia v 56.min Martičekom. Hostia hneď o 2 minúty na to bleskovo odpovedali gólovou strelou Soušeka. Keď však v 71.min Pavluv pekným lobom prekonal hosťujúceho gólmana, rodila sa veľká senzácia. Prvý tím tabuľky ale zakopnutie nepripustil, a v nadstavenom čase tak trocha aj šťastným gólom Nováka ratoval aspoň bod.  Pred 200 divákmi rozhodoval Kotuľak.

8.5.2016   17.00

20. kolo    Marhaň  -  Porúbka   2:1  (0:0)

Góly: J.Guľa

Zostava: Packa(C), P.Goliaš, J.Goliaš, D.Grega-Jakub, J.Paľa, D.Basa, J.Guľa, R.Antolík, K.Kaščák, Š.Kočiš, D.Pavluv

1.5.2016   17:00

19.kolo    Porúbka  -  Osikov   2:4  (1:2)

Góly: D.Pavluv, Š.Kočíš

ŽK: D.Grega-Jakub

Zostava: Breznický, P.Goliaš, J.Goliaš, D.Grega-Jakub, J.Guľa, R.Antolík(C), Ján Sokol, Š.Kočíš, K.Kaščák, S.Kaščák, D.Pavluv

Bol to veľmi dôležitý zápas o body hlavne pre domáci celok a ten ho začal veľmi dobre keď v 14.min Pavluv priamo z rohového kopu prekonal hosťujúceho gólmana. Potom ale prevzali iniciatívu do svojich rúk hostia a čoraz viac sa nebezpečnejšie tlačili pred domácu bránu. Ich snaha vyustila do otočenia stavu ešte v 1.polčase keď sa presadili Jakubašek a Tej. V 2.polčase domáci chceli jednoznačne zvrátiť neprizanivý stav, a keď v 66.min Kočiš vyrovnal, začínalo sa prakticky odznova. Hostia ale predviedli väčšiu chuť po výhre a v 88.min a 90.min gólmi Kozáka si zaslúžene odvážajú 3 body. Pred 140 divákmi rozhodoval L.Hegeduš.

24.4.2016   16:30

18.kolo    Porúbka  -  Hertník   3:5  (1:3)

Góly: D.Pavluv, Martiček, J.Guľa

Zostava: Breznický, Ondkanín, P.Goliaš, J.Goliaš, D.Basa, D.Sokol, S.Sokol(C), J.Guľa, D.Pavluv, R.Antolík, M.Martiček

V daždivom počasí bol k videniu zápas veľmi dobrej úrovne, 8 gólov, z toho 2 premenené penalty hovoria za všetko. Väčšiu chuť po víťazstve mali hosťujúci hráči ktorí to potvrdili už v prvom polčase tromi gólmi do domácej siete. Prvé dva strelil Stupinský v 22. a 30.min a tesne pred prestávkou sa k nemu pridal peknou strelou aj Slaminka. Domáci však do druhého polčasu vleteli ako kométa a hneď v 46.min Pavluv vykresal iskierku nádeje na body. Keď v 60.min Martiček znížil na rozdiel jediného gólu, bodový prídel pre domácich nabral oveľa väčšie kontúry. V 65.min však zmrazil domáci tím premenenou jedenástkou Stupinský, ktorý zavŕšíl hetrik a definitívnu poistku pre hostí pridal v 73.min Silvaššy. Nič na tom nezmenil ani premenený pokutový kop Guľu po faule v 79.min.   Pred 80 divákmi rozhodoval M.Mihaľ.  Dávid Pavluv

17.4.2016   16.30

17. kolo    Smilno (N)  -  Porúbka   2:2  (1:1)

Góly: D.Bas, D.Pavluv

ŽK: Ondkanín, J.Guľa, R.Antolík

Zostava: Breznický, D.Grega-Jakub, P.Goliaš, J.Goliaš, Ondkanín, D.Sokol, J.Guľa, R.Antolík(C), Martiček, D.Pavluv

10.4.2016   16:00

16.kolo    Porúbka  -  Kružľov   0:0

ŽK: Ondkanín, D.Sokol

Zostava: Breznický, D.Grega-Jakub, S.Staš, J.Goliaš, Ondkanín, D.Sokol, S.Sokol(C), R.Antolík, D.Basa, D.Pavluv, Martiček

V priemernom zápase sa zrodila zaslúžená deľba bodov, keďže ani jedno mužstvo si nedokázalo vypracovať výraznejšiu šancu na skórovanie. V 1.polčase boli o niečo lepší domáci, v tom druhom mal zasa miernu územnú prevahu hosťujúci celok, no gól by nepadol asi ani do rána. Hralo sa síce miestami tvrdo, no slušne. Pred 90 divákmi dobre rozhodoval Počurek.

3.4.2016   16:00

15. kolo    Bartošovce  -  Porúbka   0:2  (0:0)

Góly: R.Antolík, D.Pavluv

Zostava: Breznický, D.Graga-Jakub, Staš, J.Goliaš, Odkanín, D.Sokol, S.Sokol(C), R.Antolík, J.Paľa, D.Pavluv, Martiček

Jesenná časť

8.11.2015   13:30

14.kolo    Porúbka  -  Kurov   1:2  (1:0)

ŽK: Š.Kočíš, Martiček

Zostava: Packa(C), D.Basa, J.Goliaš, R.Antolík, Ondkanín, Š.Kočíš, S.Sokol, S.Kaščák,  D.Sokol, D.Pavluv, Martiček

Za hmlistého jesenného počasia začali zápas lepšie domáci ktorí sa už v 9.min ujali vedenia po premenenom pokutovom kope Pavluva. Od tohto momentu bol k videniu medzišestnástkový futbal, nejaké výraznejšie šance na oboch stranách neboli aj keď obom mužstvám snahu nebolo možno uprieť. V 2.polčase hostia trocha pridali na aktivite ale boli to domáci ktorí si vypracovali tri tutové šance, no gólovo z nich nezapršalo. Porekadlo nedáš, dostaneš sa preto úplne naplnilo a domácim prekĺzli nakoniec všetky body pomedzi prsty. V 74.min vyrovnal Kramár a v 87.min dokonal obrat hostí Migacz. Pred 120 divákmi L.Hegeduš.    Dávid Pavluv

1.11.2015   14:00

13.kolo    Porúbka  -  Kľušov (N)   2:2  (0:2)

Góly: D.Pavluv, R.Antolík

Zostava: Packa(C), R.Antolík, Ondkanín, J.Goliaš, D.Basa, Š.Kočíš, D.Sokol, S.Sokol, D.Hudák, D.Pavluv, Martiček

V Porúbke sa za pekného sviatočného počasia hral zápas priemernej úrovne. Hostia sa ujali vedenia už v 5.min po presnej koncovke Guligu. Domáci sa snažili dorovnať krok, no výraznejšie sa presadiť nedokázali. Do konca polčasu preto Kľušov udrel aj druhýkrát, presadil sa Novák. V 2,polčase domáci výrazne zvýšili aktivitu, no stále sa im nepodarilo prekonať dobre pracujúcu hosťujúcu obranu. Keď sa už zdalo, že hostia si odvezú víťazstvo, prišiel zvrat. Najprv v 85.min. vykresal iskierku nádeje na body Pavluv, a o 2.min na to po štandardnej situácii vyrovnal Antolík čím rozjasal hŕstku domácich priaznivcov. Domáci si za predvedenú hru bod zaslúžili. Pred 70 divákmi rozhodoval Zamborský.

12. kolo    Lopúchov  -  Porúbka   3:1  (1:1)

Zostava: Breznický, Ondkanín, S.Sokol(C), J.Goliaš, D.Grega-Jakub, D.Hudák, S.Kaščák, K.Kaščák, D.Sokol, L.Jurč, D.Pavluv

Na veľmi dobre pripravenom teréne domáci privítali hostí z Porúbky. Od začiatku sa domáci snažili dobíjať bránku hostí, no dobre hrajúci hostia pozorne vyčkávali na svoju šancu. Keď domáci zahodil svoje šance udreli hostia v 23´ minúte Pavľuvom a otvorili účet stretnutia 0:1. Domáci naďalej búšili do súpera a zahadzovali šance. Až v 40-tej minúte po strele Salamona sa domáci dočkali 1:1. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil a domáci sa naďalej snažili zvýšiť svojé skóre. Trestuhodne zahadzovali svoje šance a naopak hostia pozorne bránili. Za nerozhodného stavu nastúpil domáci žolík Janko Harhovský a hra domácich ožila.Už o 5 minút bolo 2:1 po hlavičke Salamona. Ten istý hráč stanovil o 4 minúty na konečných 3:1. Pred 180 divákmi rozhodoval Leško.

11.kolo    Porúbka  -  Zborov   2:0  (1:0)

Góly: D.Pavluv, Martiček

Zostava: Packa(C), Ondkanín, J.Goliaš, S.Staš, J.Paľa, D.Basa, Š.Kočíš, L.Jurč, R.Antolík, Martiček, D.Pavluv

V 1.polčase sa hral obojstranne útočný futbal no viac z hry mali domáci ktorí sa aj ujali vedenia Pavluvom v 26.min a navyše spálili ešte aj ďalšie 3 čisté šance ktoré volali po góle. Do 2.polčasu sa ale karta otočila a hostia nastúpili na ihrisko totálne vymenení. Prevzali iniciatívu do svojich rúk a celých 45 minút zvierali domácich na ich polovici, no bez gólového efektu. Keď už hostia stavili pred koncom všetko na jednu kartu, pozabudli na zadné vrátka a Martiček po brejku poistil vydretú výhru domáceho mužstva. Pred 100 divákmi rozhodoval Leško. Ján Pavúk

10. kolo    Kurima  -  Porúbka   2:1  (0:0)

Góly: Martiček

ŽK: S.Sokol, R.Antolík

Zostava: Packa(C), D.Basa, J.Goliaš, S.Staš, D.Grega-Jakub, D.Sokol, S.Sokol, L.Jurč, R.Antolík, Martiček, D.Pavluv

Domáci mali počas celého zápasu územnú prevahu, no tá končila pred 16-kou defenzívne dobre vyzbrojených hostí. Tí sa z ojedinelého protiútoku dostali do vedenia v 65.min. gólom Martičeka. Domáci vzápätí vyrovnali Bezegom, ktorý dokopol loptu do bránky po zahratom priamom kope. Víťazný gól domácich dal tak isto dorážkou striedajúci Bača v 80.min. Domáci víťazstvo vydreli aj keď to bolo veľmi utrápené. Hostia sa predviedli v dobrom svetle a hlavne v defenzíve hrali vzorne. Pred 100 divákmi rozhodoval Zamborský.

4.10.2015   15:00

9.kolo    Porúbka  -  Malcov (V)  4:3  (1:2)

Góly: Martiček 2, R.Antolík 2

Zostava: Breznický, S.Sokol(C), F.Varga, S.Staš, Ondkanín, L.Brehuv,  R.Antolík, L.Jurč, Martiček, S.Kaščák, D.Pavluv

V Porúbke bol k videniu dobrý zápas s množstvom gólov, núdza však nebola ani o kuriózne zásahy. Ako prví otvorili skóre domáci po hlavičke Martičeka. V 29.min bolo vyrovnané keď sa presadil hosťujúci Zajac. Hostia sa do polčasu ešte dostali do vedenia po presnej strele Priščáka. V 2.polčase chceli domáci jednoznačne zvrátiť nepriaznivý vývoj a po aktívnom napádaní na 2:2 strelil svoj druhý gól v zápase Martiček. O 3 minúty na to sa však hostia opäť ujali vedenia zásluhou agilného Zajaca. Potom prišli chvíle hosťujúceho brankára ktorý najprv podcenil jasnú malú domov od Antolíka a o 5 minút na to inkasoval aj priamo z rohového kopu od toho istého hráča. Pred 100 divákmi rozhodoval L.Hegeduš.

27.9.2015   15.30

8. kolo    Dubinné  -  Porúbka   10:0  (6:0)

ŽK: J.Goliaš, R.Antolík, Martiček

Zostava: S.Sokol(C), F.Varga, J.Goliaš, S.Staš, D.Grega-Jakub, D.Basa, D.Sokol, R.Antolík, L.Jurč, Š.Kočíš, Martiček

Domáci prevyšovali hostí po každej stránke a od začiatku bolo otázkou času, koľko gólov padne. Domáci po pekných kombinačných akciách strelili v prvom polčase 6 gólov. Hostia aj napriek nepriaznivému stavu podnikali hlavne v 2. polčase rýchle protiútoky. Pred 150 divákmi na výborne pripravenom teréne dobre rozhodoval Kotuľak. František Hanč

20.9.2015   15:30

7.kolo    Porúbka  -  Marhaň   1:4  (1:1)

Góly: S.Staš

Zostava: Packa, F.Varga, J.Goliaš, S.Staš, D.Basa, D.Sokol, S.Sokol(C), L.Jurč, Martiček, R.Antolík, D.Pavluv

Diváci sledovali derby veľmi dobrej úrovne. Poznačilo ho akurát škaredé zranenie domáceho brankára Packu po strete s hosťujúcim útočníkom už v 11.min. Minútu predtým sa hostia ujali vedenia gólom Šoltysa. V 2.polčase domáci zvýšili aktivitu a po faule v šestnástke hostí vyrovnal v 51.min z pokutového kopu Staš. Snaha domácich bola ale ihneď na to otupená keď o 2 minúty si strelil nešťastného vlastnenca S.Sokol. To bol zlom v zápase a hostia potom ešte pridali ďalšie 2 zásahy Kmecom z penalty a Šoltysom. Domácim snahu nemožno uprieť no na hostí to bolo málo. Pred 150 divákmi rozhodoval Harčar.           Dávid Pavluv

13.9.2015   16:00

6. kolo    Osikov  -  Porúbka   1:2  (0:1)

Góly: D.Pavluv 2

ŽK: D.Sokol, Martiček

Zostava: Packa(C), F.Varga, J.Goliaš, S.Staš, D.Hudák, L.Jurč, S.Sokol, D.Sokol R.Antolík, D.Pavluv, Martiček

6.9.2015   16.00

5. kolo    Hertník  -  Porúbka   2:1  (2:0)

Zostava: Packa(C), F.Varga, J.Goliaš, S.Staš, D.Grega-Jakub, D.Hudák, M.Švec-Mihaľ, L.Jurč, D.Sokol, R.Antolík, D.Pavluv

30.8.2015   16.30

4.kolo    Porúbka  -  Smilno (N)  0:0  (0:0)

ŽK: F.Varga

Zostava: Packa(C), Ondkanín, J.Goliaš, S.Staš, D.Grega-Jakub,  L..Jurč, D.Hudák, F.Varga, D.Basa, R.Antolík, D.Pavluv

23.8.2015   16.30

3. kolo    Kružlov  -  Porúbka   2:0  (2:0)

ČK: S.Sokol

Zostava: Packa(C), D.Grega-Jakub, D.Basa, S.Sokol, D.Pavluv, F.Varga, R.Antolík, Jurč, Ondkanín, M.Hankovský, D.Hudák

V zápase dobrej úrovne boli domáci lepším mužstvom, vypracovali si viacero gólových príležitostí, z ktorých však dokázali premeniť iba dve. Prvý gól stretnutia padol v 27. minúte, keď sa peknou krížnou strelou prezentoval Kaščák. Skóre stretnutia sa opäť menilo v 37. minúte, keď sa v pokutovom území hostí presadil M. Kantor. V druhom polčase pokračovali domáci v podobnom tempe, hosťujúceho brankára však viac nedokázali prekonať. Do dobrých streleckých príležitostí sa dostávali hlavne M. Kantor, Poloha a Zoľák. Pred 150 divákmi rozhodoval Dubovecký.  JB

16.8.2015   17:30

2.kolo    Porúbka  -  Bartošovce   3:0  (2:0)

Góly: S.Sokol 2, D.Hudák

ŽK: Ondkanín

Zostava: Packa(C), Ondkanín, S.Staš, D.Grega-Jakub, J.Paľa, D.Basa, S.Sokol, L.Jurč, D.Hudák,  R.Antolík, D.Pavluv

Bol to zápas iba priemernej úrovne. Po úvodných vzájomných oťukávačkách sa ujali vedenia ako prví domáci v 17.min. po zásahu S.Sokola. Hostia sa snažili dorovnať krok, no v prvom polčase vážnejšie domácu bránu ohroziť nedokázali.Navyše do prestávky inkasovali ešte raz, keď v 39.min. S.Sokol pridal svoj druhý gól. Po zmene strán domáci udreli hneď na začiatku polčasu v 47.min. Hudákom ktorý tak stanovil výsledok na rozdiel triedy. Hostia sa snažili aspoň kozmeticky prikrášliť stav, no ich jedinú väčšiu šancu zmaril domáci gólman Packa.    Pred 80 divákmi rozhodoval M.Mihaľ  Ján Pavúk