Zostava: Packa, J.Paľa, Kažimír(C), S.Staš, D.Grega-Jakub, Ján Sokol, L.Brehuv, R.Antolík, D.Pavluv, Martiček

24. kolo    Lopúchov  -  Porúbka   2:3  (0:1)

Zostava: Packa, J.Paľa, Kažimír(C), S.Staš, D.Grega-Jakub, M.Hudák, D.Hudák, S.Sokol, D.Sokol, R.Antolík, D.Pavluv

31.5.2015   17:00

23.kolo    Porúbka  -  Zborov   3:2  (1:1)

Góly: D.Sokol, Kažimír, D.Pavluv

Zostava: Packa - J.Paľa, Kažimír(C), S.Staš, D.Grega-Jakub, D.Hudák, L.Brehuv, D.Sokol, R.Antolík, Martiček, D.Pavluv

Zápas sa začal minútou ticha za zosnulého delegáta ObFZ Bardejov Jozefa Božika. Domáci potrebovali jednoznačne vyhrať, no začali veľmi zle a už v 5.min prehrávali po presnej trefe Balaščáka. Hostia v 1.polčase hrali veľmi dobre kombinačne a ich hra robila nevýrazným domácim veľké problémy. V 30.min sa však začínalo odznova, keď po štandardke vyrovnal Sokol. V 2.polčase domáci zvýšili aktivitu, zatlačili svojho súpera a odmenou im bol gól na 2:1 keď kapitán Kažimír napriahol azda z 30 m, a lopta sa zatrepotala v hosťujúcej sieti. Potom mal domáci celok 3 čisté tutovky ktoré zahodil a paradoxne od hostí inkasoval po peknej koncovke Minčáka v 74.min. Šťastie sa však predsa len usmialo na domácich, ktorým 3 body vystrieľal v 84.min Pavluv a hosťom už na vyrovnanie neostal čas. Pred 100 divákmi rozhodoval Kotuľak.

24.5.2015   17.00

22. kolo    Kurima  -  Porúbka   1:2  (0:1)

Góly: D.Pavluv 2

ŽK: R.Antolík, L.Brehuv

Zostava: M.Švec-Mihaľ - Ondkanín, Kažimír(C), S.Staš, D.Grega-Jakub, J.Paľa, Ján Sokol, D.Hudák, L.Brehuv, D.Pavluv, R.Antolík

Hosťujúci Pavluv sa dostal v priebehu zápasu do 5.brejkov, z čoho dva premenil a to hosťom stačilo na zisk 3.bodov. Domáci vpredu boli málo nebezpeční a tak sa o záchanu nehrá. Pred 80 divákmi rozhodoval D.Roman.

17.5.2015   17:00

21.kolo    Porúbka  -  Dubinné   2:6  (0:1)

Góly: Martiček, D.Grega-Jakub

ŽK: D.Grega-Jakub

Zostava: S.Staš - J.Paľa, J.Goliaš, Kažimír(C) D.Grega-Jakub, L.Brehuv, S.Sokol, D.Sokol, D.Brehuv, R.Antolík, D.Pavluv

V Dubinným sme dostali výprask. Chýbala nám opora v bráne Packa Vlado. Pred 100 divákmi rozhodoval B.Hegejduš

10.5.2015   16:30

20. kolo    Nižný Tvarožec  -  Porúbka   2:1  (0:1)

Góly: R.Antolík

ŽK: Ján.Sokol

Zostava: S.Staš - Ondkanín, J.Goliaš, Kažimír(C), D.Grega-Jakub, D.Hudák, S.Sokol, D.Sokol, L.Brehuv, R.Antolík D.Pavluv

Domáci vstúpili do tohto pre nich dôležitého zápasu aktívne, vytvárali si tlak a s ním aj šance na skórovanie, ktoré však zostali nevyužité. Po úvodných 20 tich minútach prebrali taktovku hostia, čoho výsledkom bol gól z kopačky Sokola v závere prvého polčasu. V druhom dejstve vrhli domáci všetky sily do ofenzívy a po niekoľkých nevyužitých príležitostiach prišiel gól Židišina v 79 minúte po dorážke pred bránkou. Rozuzlenie zápasovej zápletky pripravil domáci Tej, ktorý v 90 minúte chladnokrvne popri brankárovi stanovil konečný výsledok.  Pred 100 divákmi rozhodoval Harčár    Jaroslav Židišin

3.5.2015   16:30

19.kolo    Porúbka  -  Abrahámovce   2:0  (1:0)

Góly: D.Pavluv, R.Antolík

Zostava: Packa, J.Paľa, J.Goliaš, S.Staš, D.Grega-Jakub, D.Hudák, Kažimír(C), S.Sokol, R.Antolík, D.Sokol, D.Pavluv

Bol to zápas iba priemernej úrovne, no zato o veľmi dôležité body. Domáci išli do vedenia bleskovo v 4.minúte po samostatnom úniku a presnej koncovke Pavluva. Do prestávky sa diváci gólov nedočkali, aj keď hlavne domáci celok mal sľubné šance na poistenie vedenia. V 2.polčase sa osmelili aj hostia, mali náznaky šancí, no čo prešlo cez obranu, to vyriešil nestarnúci Packa v domácej svätyni. Domáci sa dočkali aj druhého gólu po hodine hry, keď sa medzi strelcov zapísal Antolík a stanovil tak konečný výsledok zápasu na 2:0. Hralo sa vo veľmi slušnej atmosfére. Pred 100 divákmi rozhodoval L.Hegedüš.

26.4.2015   16:00

18. kolo    Kružlov  -  Porúbka   1:1  (0:1)

Zostava: M.Švec-Mihaľ - Ondkanín, J.Goliaš, S.Staš, J.Kažimír (C), J.Paľa, D.Brehuv, D.Hudák, Martiček, R.Antolík, D.Pavluv

V priemernom stretnutí si domáci vypracovali šancu hneď v úvode, Kaščák však mieril do žrde. Hneď z protiútoku po chybe v domácej obrane otvoril skóre hosťujúci Pavluv. Domáci si do polčasu vytvorili niekoľko sľubných gólových príležitostí, pozornú obranu hostí však neprekonali. Do druhého polčasu nastúpili domáci s väčším nasadením, výsledkom toho bol gól v 51. minúte, ktorý zaznamenal po peknej hlavičke M. Kantor. V ďalšom priebehu zápasu mali domáci ešte viacero šancí, tie však ostali nevyužité. Pred 60 divákmi sa zrodil preto prekvapivý výsledok, zápas rozhodoval Michalov.    Ján Bľanda

19.4.2015   16:00

17.kolo    Porúbka  -  Osikov   0:2  (0:0)

Zostava: Ondkanín - Kažimír(C), J.Goliaš, S.Staš, D.Grega-Jakub, M.Michalov, M.Švec-Mihaľ, S.Sokol, R.Antolík, Martiček, D.Pavluv

V dôležitom zápase mužstiev z dolnej časti tabuľky chceli domáci odčiniť debakel spred týždňa čo sa im ale nepodarilo. Prvý polčas bol vcelku vyrovnaný, domáci aj hostia spálili po jednej tutovej šanci. V druhej 45-minútovke sa ujali vedenia hostia v 55.min. po prízemnej strele Slaminku. Domácich to mierne zaskočilo, no aj napriek tomu nedokázali na umne hrajúcu obranu Osikova nájsť nejaký výraznejší recept. Hostia poistili svoj výsledok v 72.min. keď sa presadil Gábor a stanovil tak konečný výsledok zápasu na 2:0. Hralo sa veľmi slušne a bez kariet. Pred 100 divákmi rozhodoval Leško.

12.4.2015   15:30

16.kolo    Porúbka  -  Koprivnica   0:8  (0:4)

ŽK: Ondkanín, M.Michalov

Zostava: Ondkanín - J.Paľa, J.Goliaš, S.Staš, D.Grega-Jakub, M.Michalov, Kažimír(C), Martiček, D.Pavluv, R.Antolík

Líder tabuľky domácich nešetril, a uštedril im na domácej pôde hrozivý debakel. Už po 1.polčase bolo o osude zápasu rozhodnuté, keď sa hostia presadili 4-krát, prvý gól pridali už v 14.min. Po prestávke sa už len dohrávalo, Koprivnica sa bavila futbalom, a ich gólostroj sa zastavil v 80.min, keď posledný presný zásah zaznamenal hattrickový Jenčo. Domáci boli prakticky bez šance na akýkoľvek dobrý výsledok. Pred 100 divákmi rozhodoval B.Hegeduš.

5.4.2015   15.30

15. kolo    Hertník (N)  -  Porúbka   0:2  (0:1)

Góly: Kažimír, D.Pavluv

ŽK: M.Švec-Mihaľ, R.Antolík

Zostava: Packa -S.Staš(C), Odkanín, J.Goliaš, M.Švec-Mihaľ -L.Brehuv, Kažimír, R.Antolík, S.Sokol - Martiček, D.Pavluv

Náročný zápas na ťažkom a studenom teréne v Hertniku. Perši pulčas sebe domáci nevypracovali skoro žiadnu šancu na ohrožene našeho brankára. My sme dokázali otvoric skóre po rohovom kope a hlavičke Janika Kažimíra. V druhym pulčaše domáci mali väčšiu prevahu v hre a trimane lopty. Po spískaní nezmyselnej penalty proci nam to Vlado vychytal a stav še nemenil. Pred koncom zápasu po Davidovim rýchlim uniku po čare sme dokázali ešči spečatic výsledek. Pred 20 divákmi rozhodoval J.Kotuľák.    J.Goliaš

Jesenná časť

9.11.2014   13.30

14.kolo    Porúbka  -  Kurov (N)   2:3  (2:2)

Góly: D.Grega-Jakub, M.Švec-Mihaľ

ŽK: T.Knapčík

Zostava: Packa(C), Ondkanín, J.Goliaš, T.Knapčík, D.Grega-Jakub, Ján Sokol, J.Čorba, S.Sokol, D.Paľa, L.Brehuv, M.Švec-Mihaľ

V peknom jesennom slnečnom počasí bol k videniu zápas iba solídnej úrovne, ale zato pekných gólov. Ten prvý padol hneď v 2.minúte, keď krásne vypálil Grega-Jakub, a jeho strela skončila v pravej šibenici brankára hostí. O 3 minúty však bolo vyrovnané, keď sa zahanbiť nenechal ani hosťujúci Lamanec, a veľmi pekným projektilom vyrovnal. Domácich poslal opäť do vedenia Švec-Mihaľ, keď využil nedorozumenie obrany hosťujúceho celku. V 25.minúte ale zasa hostia vyrovnali, keď Kramár nešpekuloval, poslal bombu na domácu bránu, a pavúci sa museli potešiť, lebo im dokonale vymietol ich roh. V 2.polčase už toľko gólov nepadlo, hralo sa zo zabezpečenej obrany, a dalo sa čakať, že o výsledku rozhodne jeden gól. Ten dali nakoniec šťastnejší hostia v 88.min Bilčákom po spornom ofsajde, a tešili sa zo zisku 3 bodov. Pred 78 divákmi rozhodoval Dubovecký.      Dávid Pavluv

2.11.2014   13:30

13.kolo    Porúbka  -  Bartošovce   1:1  (1:0)

Góly: S.Sokol

ŽK: D.Paľa

Zostava: Packa(C), D.Grega-Jakub, J.Čorba, S.Staš, Ondkanín, S.Sokol, Ján Sokol, D.Sokol, D.Paľa, D.Pavluv, M.Švec-Mihaľ

V Porúbke videli diváci zápas iba priemernej úrovne. Na ťažkom teréne sa hral bojovný zápas, kde od začiatku šancí bolo ako šafránu. Na 1.gól sa čakalo do 35.min, keď po peknej akcii domácich rozvlnil sieť za hosťujúcim brankárom S.Sokol. Pred koncom polčasu ešte domáci zahodili 2 čisté šance, a to ich v konečnom účtovaní mrzelo. 2.polčas hostia zlepšili pohyb a snažili sa vydolovať aspoň bod, čo sa im podarilo v 66.min, keď domáca obrana po nedorozumení inkasovala od S.Greifa. Pred koncom zápasu mohol 3 body domácim zabezpečiť Švec-Mihaľ, no zoči voči brankárovi hostí neuspel, a tak sa body v tvrdom zápase, kde kariet bolo požehnane, delili. Pred 100 divákmi veľmi dobre rozhodoval Čech-Špirek. Ján Pavúk

12. kolo    Marhaň  -  Porúbka   2:0  (2:0)

ČK: J.Goliaš

Zostava: Packa(C), Ondkanín, J.Goliaš, S.Staš, T.Knapčík, J.Čorba, S.Sokol, D.Sokol, L.Brehuv, D.Pavluv, M.Švec-Mihaľ

Už v trecej minuce sme zinkasovali perší gól od Kohucika a potom Čuška dal 29-tej minuce. J.Goliaš še nechal vylúčic v 90-tej minuce po druhej žultej. Pískal Dubovecký.

19.10.2014   14:00

11.kolo    Porúbka  -  Lopúchov   0:4  (0:4)

Zostava: Packa(C), D.Grega-Jakub, J.Čorba, S.Staš, Ondkanín, S.Sokol, D.Paľa, L.Brehuv, D.Sokol, D.Brehuv, D.Pavluv

Hostia uštedrili domácim lekciu z efektivity, a zaslúžene si tak odviezli 3 body. O svojom triumfe rozhodli prakticky už v 1.polčase, keď strelili všetky 4 góly. Domácich načal už v 5.min Mikula po chybe obrany, a neskôr sa k nemu pridal 2-krát Salamon a v 44.min aj Kiseľ. V 2.polčase domáci zlepšili pohyb, no výraznú šancu si nedokázali vypracovať, naopak hostia umne kontrolovali výsledok, hrali pekne kombinačne, a ich víťazstvo je plne zaslúžené. Pred 80 divákmi rozhodoval Končár. Ján Pavúk

12.10.2014   14:30

10. kolo    Zborov  -  Porúbka   3:2  (2:2)

Góly: S.Sokol, D.Pavluv

Zostava: Packa(C), Ondkanín, J.Goliaš, S.Staš, D.Grega-Jakub, L.Brehuv, S.Sokol, J.Čorba,  D.Paľa, D.Sokol, D.Pavluv

Prvý polčas v Zborove sa hral v pomalom tempe s množstvom chýb na obidvoch stranách. V 13. minúte stretnutia domáci Ferenc využil chybnú rozohrávku hosti a strelou zo vzdialenosti 25 metrov otvoril skóre stretnutia. V 25. minúte hostia vyrovnali zásluhou Sokola. Domáci sa ujali vedenia po signále z priameho kopu v 37. minúte, keď skóroval Lukáč. Hosťom sa ešte do polčasu podarilo vyrovnať. Gól strelil Pavluv po chybe v obrane domácich. Druhý polčas sa začal v rýchlom tempe na oboch stranách. V 78. minúte bol vylúčený domáci Lukáč a Zborov tak dohrával stretnutie v desiatich. V 85. minúte sa ujal Zborov vedenia po strele pod brvno z priameho kopu, ktorý zahrával Studený a uzavrel tak skóre stretnutia na konečných 3:2 pre domácich. Pred 120 divákmi rozhodoval Harčár, na čiare mu asistoval Kotuľák.

5.10.2014   14:30

9.kolo    Porúbka  -  Kurima   2:1  (1:1)

Góly: Vlastný gól, S.Sokol

Zostava: Packa(C), Ondkanín, J.Goliaš, S.Staš, L.Prehuv, Ján.Sokol, S.Sokol, D.Paľa, D.Sokol, D.Pavluv, M.Švec-Mihaľ

V prestížnom derby zápase videli diváci zaujímavý futbal. Domácim vyšiel vstup do stretnutia ideálne, a už v 3.minúte vyhrávali 1:0, keď si strieľaný center do šestnástky nešťastne vrazil do siete hosťujúci Randár. Hostia potom prevzali iniciatívu, a v 14.minúte bolo vyrovnané, keď sa po peknej akcii presadil Repka. Hostia aj naďalej hrali v poli kombinačne lepšie, no vážnejšie už domáceho brankára Packu v 1.polčase neohrozili, domáci mali čistejšie šance, no vinou nepresnej mušky zostali nevyužité. Aj v 2.polčase sa bolo na čo pozerať. Hralo sa naďalej v rýchlom tempe, a na gól sa čakalo až do 78.min, keď prízemnú strelu domácich brankár hostí Vašičkanin vyrazil iba pred seba, a S.Sokol tak mal pred sebou už iba opustenú bránu, 2:1. Hostí treba každopádne pochváliť za predvedenú hru, aj keď na body to nestačilo. Pred 150 divákmi rozhodoval Zamborský.   J.Pavúk

28.9.2014   15:00

8. kolo    Dubinné  -  Porúbka   3:2  (0:1)

Góly: D.Paľa 2

Zostava: Packa(C), L.Brehuv, J.Goliaš, S.Staš, J.Čorba, S.Sokol, D.Paľa, D.Sokol, Ján Sokol, M.Švec-Mihaľ, D.Pavluv

Prvý polčas bol vyrovnaný a hostia sa ujali vedenia z jedenástky hráčom D. Paľom. V druhom polčase domáci prevzali hru do svojich rúk a v 52 min. gólom G. Pisárika vyrovnali na 1:1. Aj naďalej domáci predvádzali výborný výkon a gólmi R. Švirka a G. Pisárika v 77 a v 86 min. zvýšili na 3:1. Hosťom sa v 87 min. podarilo znížiť na 3:2 druhým gólom D. Paľu a výsledok už do konca zápasu ostal nezmenený. Pred 152 divákmi dobre rozhodoval Roman.     F.Hanč

21.9.2014   15:00

7.kolo    Porúbka  -  Nižný Tvarožec   1:1  (0:1)

Góly: M.Švec-Mihaľ

Zostava: Packa(C), Ondkanín, J.Goliaš, S.Staš, T.Knapčík, J.Čorba, S.Sokol, D.Paľa, L.Brehuv, M.Švec-Mihaľ, D.Pavluv

V Porúbke sa hral zápas veľmi dobrej úrovne. Od úvodného hvizdu mali viac na kopačkách loptu hosťujúci hráči ktorí lepšie kombinovali, no domáci sa snažili bojovným výkonom a nakopávanými loptami svojmu súperovi herne vyrovnať. Prvú veľkú šancu spálil domáci celok, a následne skóre otvorili hostia keď sa Židišin odhodlal k strele takmer z 25m a krásnou strelou v 26.min vymietol šibenicu Packovej brány. Od tohto gólu domáci prebrali iniciatívu a zatlačili hostí pred ich bránu, no bez gólového efektu. Aj druhý polčas sa začal náporom domácich ktorí zvierali svojho súpera v podstate celých 45.min no paradoxne mohli opäť inkasovať keď po nedorozumení v obrane samostatný nájazd hráča hostí bravúrne zneškodnil domáci brankár. Domáci sa vytúženého vyrovnania predsa len dočkali keď Švec-Mihaľ prízemnou strelou v 71.min vyrovnal a stanovil tak konečný výsledok zápasu. Ostatné nádejné šance domáceho mužstva vinou nepresnej mušky ostali nevyužité. Deľba bodov je pri predvedenom výkone oboch celkov zaslúžená. Pred 100 divákmi rozhodoval Dubovecký. Ján Pavúk

14.9.2014   15:30

6. kolo    Abrahámovce  -  Porúbka   1:1  (0:0)

ŽK: J.Čorba, D.Paľa

Zostava: Packa(C) - Ondkanín, J.Goliaš, S.Staš, T.Knapčík - J.Čorba, D.Paľa, S.Sokol, M.Švec-Mihaľ - D.Pavluv, D.Hudák

Pocestovali sme do Abrahamovec. Perši pulčas sme mali prevahu aj kec domaci nakopovali a mali sme sem tam problemy. Pred koncom polčasu mal Slavo Sokol životnú šancu kec sam pred brankarom netrafil branu. V druhym pulčaše sme mali nespočetne množstvo šancoch ale nedokazali sme poriadne trafic branku, lopty išli mimo. Gola sme dali po rychlej spätnej hlavičke S.Sokola na Davida a ten to krástne umiestnil cez domaceho brankára. Pred koncom po chybe našej obrany dokazali vyrovnac. Posrali sme to ale aj take zapasy še hraju. Mali sme šancu privisc domu 3 body.

7.9.2014   15:30

5.kolo    Porúbka  -  Kružlov   3:0  (1:0)

Góly: M.Švec-Mihaľ, S.Sokol, D.Hudák

ŽK: Packa, M.Švec-Mihaľ

Zostava: Paco- M.Hudak, S.Staš, J.Goliaš, Odkanin-Čorba, D.Paľa, S.Sokol, Michalov - M.Švec-Mihaľ, D.Hudák

Na domacej pôjde sme privítali ťažkého súpera Kružľov. Hral še od začatku vyrovnany zápas. Hostia mali kus väčšiu prevahu v poľu. Rozhotca robil čudo počas caleho zapasu. Po krásnym rohovým kope Domina Paľu to dorazil Majo do branky. V druhym pulčaše sme chceli hlavne utrimac výsledek ale herne v poľu sme buli oveľo lepše a pridali sme ešte dalše 2 góly.  Naša obrana nepuščila supera ku šanci cez caly zápas. Zaslužili sme sebe vyťaztvo lebo cale mužstvo bojovalo o každú labdu.

31.8.2014   16.00

4. kolo    Osikov  -  Porúbka   0:1  (0:1)

Góly: D.Hudák

ŽK: S.Sokol, D.Hudák

ČK: D.Pavluv

Zostava: Packa, T.Knapčík, J.Goliaš, S.Staš, M.Hudák, J.Čorba, S.Sokol, M.Michalov, D.Sokol, D.Hudák, D.Pavluv

Domáci podali v tomto zápase jeden z najslabších výkonov čo sa odzrkadlilo aj na výsledku. Hostia strelili jeden náhodný gol Hudákom po chybe brankára. Domáci si za predevedný výkon musia spytovať svedomie a rozmýšlať čo dalej s osikovským futbalom. Pred 100 divákmi rozhodoval Harčar, ktorý vylučil hostom aj domácim po jedenom hráčovi po druhej žltej karte.

24.8.2014   16:00

3. kolo    Koprivnica  -  Porúbka   4:0  (3:0)

ŽK: Packa, Staš, S.Sokol, M.Švec-Mihaľ

Zostava: Packa - Ondkanín, S.Staš, J.Goliaš, J.Čorba, S.Sokol, D.Paľa, D.Sokol, M.Švec-Mihaľ, D.Hudák, D.Pavluv

Domáci nastúpili iba desiati, nakoľko niektorí hráči mali zdravotné problémy a ďalší mali rodinné záležitosti. Od začiatku stretnutia ale zobrali pevne do svojich rúk dianie na ihrisku s odhodlaním naplno bodovať. Ukázalo sa to už do polčasu, kde po pekných akciách domáci vyhrávali 3-gólovým rozdielom. Už v 4. minúte M.Hlávka dal prvý gól z priameho kopu, druhý gól pridal V.Grega v 21.min a polčasové skóre uzavrel J.Kočiš v 32. min. Po prestávke domáci s prehľadom kontrolovali výsledok, mali aj ďalšie šance ktoré nepremenili , buď strely išli mimo bránu alebo ich chytil dobre chytajúci V.Packa. Ten kapituloval až v 72.min.keď ho prekonal znova V.Grega. Hostia hrozili rýchlymi brejkami, ale domáca obrana pracovala spoľahlivo. Zápas veľmi dobrej úrovne pred 150 divákmi rozhodoval Harčár.      Imrich Šesták.

17.8.2014    16:00

2.kolo    Porúbka  -  Hertník (N)   2:1  (1:0)

Góly: D.Hudák, D.Paľa

ŽK: J.Goliaš

Zostava: Paco - M.Hudák, S.Staš, J.Goliaš, T.Knapčik - Čorba, D.Paľa, S.Sokol, Švec-Mihaľ - D. Pavluv, D.Hudak

Na domacej horúcej pôde sme privítali nováčika Hertnik. Začali sme vybornym kombinačným fotbalom a podarilo še nam dac gola. Súber mal rýchle protiútoky lenže naša pevná obrana to dokázala zlikvidovac. Šancu mali pri pokutovym kope ale Vlado to vychytal. V druhym pulčaše sme kus kondične odešli ale dokazali sme zápas docahnuc do výťazneho konca po penalce ktoru premenil suverejne Domino Paľa naša nová posila. Dzešec minut do konca dali po tečovanej lopce gola a urobili ešči zápas napinavejším. Dzekujem šickým chlopcom že zabojovali a še zahral krásny fotbal na ktorý še dalo patrec. Pred 100 divákmi rozhodovali S.Končár.   J.Goliaš

10.8.2014   16:30

1. kolo    Kurov (N)  -  Porúbka   1:0  (1:0)

ŽK: Packa, M.Švec-Mihaľ, M.Hudák, J.Paľa

Zostava: Packa(C), S.Staš, S.Sokol, Ondkanín, M.Hudák, J.Paľa, L.Brehuv, D.Paľa, D.Pavluv, D.Sokol, M.Švec-Mihaľ