26.kolo    Porúbka  -  Stuľany   5:0  (1:0)

25. kolo    Chmeľová  -  Porúbka   3:1  (3:1)

ŽK: J.Goliaš

3.6.2012   17:00

24.kolo    Porúbka  -  Nižný Tvarožec   1:2  (0:1)

ŽK: S.Staš, J.Bednár

Po veľm napnavim zápaše sme nakonec dostali gola v poslednej minuce z rohu. Mohla buc rezmizka pretože sme do nich šľapli že sebe ani neťukli v druhym pulčaše.

27.5.2012   17:00

23. kolo    Rokytov  -  Porúbka  1:5  (0:2)

Góly: D.Pavluv, S.Sokol 2, R.Antolík, S.Staš

20.5.2012   17:00

22.kolo    Porúbka  - Kurov   2:2  (1:1)

Góly: R.Antolík, S.Sokol

13.5.2012   16:30

21. kolo    Kružlov "B" (N)  -  Porúbka   2:1  (0:0)

Góly: D.Pavluv

ŽK: J.Sokol

6.5.2012   16.30

20.kolo    Porúbka  -  Hertník   3:0  (2:0)

Góly: J.Sokol, R.Antolík, J.Pecuch

ŽK: R.Antolík

29.4.2012   16.00

19. kolo    Hervartov  -  Porúbka   1:1  (1:1)

Góly: S.Sokol

ŽK: J.Goliaš, S.Staš, D.Pavluv

22.4.2012   16:00

18. kolo    Poliakovce (V)  -  Porúbka   2:1  (2:0)

ŽK: Kijak, R.Antolík S.Sokol

15.4.2012   15:30

17.kolo    Porúbka  -  Dubinné   1:1  (1:1)

ŽK: D.Pavluv, R.Antolík

8.4.2012   15:30

16. kolo    Fričkovce  -  Porúbka   1:2  (0:1)

Góly: D.Pavluv, Marián Švec-Mihaľ

ŽK: S.Staš, P.Goliaš

Zostava:  Packa Vladimír-Staš Slavomír, Bednár Jozef, Goliaš Jozef, Goliaš Paly-Čorba Ján,

6.11.2011   13:30

14. kolo    Kobyly  -  Porúbka   1:2  (1:1)

Góly: D.Pavluv, S.Sokol

V predohrávanom 14.kole zavítal líder tabuľky na horúcu pôdu do Kobýl. Dalo sa očakávať veľmi ťažký a bojovný duel čo sa napokon aj potvrdilo. Hostia už od úvodného hvizdu sa snažili streliť čo najrýchlejší gól, a to sa im aj podarilo keď v 4.minúte obrana domácich faulovala hosťujúceho J.Sokola. Loptu si postavil S.Sokol a krásnou strelou z 25 metrov nedal domácemu brankárovi P.Zlackému šancu 0:1. Domáci takýto rýchly gól nečakali a boli z neho mierne otrasení, takže chvíľu trvalo kým sa opäť dostali do zápasového rytmu. Hostia však aj naďalej nepoľavili a skúšali to po krídlach, lenže domáca obrana odolávala. Neujali sa streli J.Kažmira, R.Antolíka, J.Sokola či D.Pavluv ktorý nastrelil tyč. Preto prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu, keď si hosťujúca obrana neporozumela, domáci útočník to šikovne využil a strelou k žrdi stanovil remízové skóre 1:1. Tento gól hostí zmrazil a čiastočne ich schladili aj niektoré prísne verdikty hlavného rozhodcu po ktorých mohli ísť domáci aj do vedenia, no nestalo sa tak.Do kabín sa tak išlo za  nerozhodného stavu.V 2.polčase hostia vybehli na ihrisko s jasnou taktikou dať gól a už neinkasovať. Húževnato sa pustili do dobýjania domácej brány, avšak bez gólovej odozvy.Domáci sa v podstate iba bránili, a iba sporadicky ohrozovali gólmana Porúbky V.Packu. Bolo len otázkou času kedy padne druhý gól do domácej svätyňe, lenže čas sa krátil a domáca obrana trpezlivo bránila.Po niektorých šanciach mala pravda aj štastie ale to patrí k futbalu.Lenže prišla 93.minúta zápasu a dravý prienik J.Kažmira do šestnástky ktorý nabil loptu D.Pavluvovi a ten krížnou strelou okolo brankára zabezpečil doslova v "hodine dvanástej" hosťom 3 body, a aj definitívu jesenného majsta v II.triede. Po záverečnom hvizde rozhodcu vypukla v mužstve Porúbky obrovská radosť, pretože v tomto zápase stratiť čo i len bod by veľmi mrzelo, a hostia tak zimujú na 1.mieste tabuľky za čo sa treba poďakovať všetkým hráčom, funkcionárom a trénerom.Ako sa aj potvrdilo v tomto zápase, nie nadarmo sú Porubčania prví a dúfajme že tam ostanú a ešte aj počas celej jarnej časti.

Zostava hostí: V.Packa - S.Staš, J.Goliáš, S.Kijak(od 85.minúty D.Olah), J.Čorba - S.Sokol, Jaroslav.Sokol, J.Sokol (od 35.minúty P.Goliáš), J.Kažimir - R.Antolík, D.Pavluv

Pred 80 divákmi rozhodovali Segiňák st. Jakub Segiňák.