25. kolo    Rokytov  -  Porúbka   1:7  (0:3)

Góly: Hajgajda 2, Katušin 2, Kijak, R.Antolík

24.kolo    Porúbka  -  Lopúchov (V)   0:1  (0:0)

23. kolo    Stuľany (N)  -  Porúbka   2:2  (1:1)

24.4.2011   16:00

22. kolo     Voľno

17.4.2011   16:00

21.kolo    Porúbka  -  Hertník   2:0  (1:0)

Komentár: Stretnutie sa vyznačovalo veľmi veľkou bojovnosťou.Obe mužstvá sa úvodné minúty oťukávali ale potom prevzali inciatívu domáci a prostredníctvom ich najlepšieho strelca Antolíka hrozili výpadkami po krídlach.Hostia ohrozovali domácu bránu len sporadicky a skôr sa zamerali na poctivé bránenie.Keď Porúbka márne dobýjala hosťujúcu bránku prišiel výpadok Hertníka ktorý najprv skvele vyšachoval domácu obranu a potom nekrytý útočník hostí mal pred sebou iba opustenú bránu ale svoju strelu zakončil len do žrde.Táto šanca domácich akokeby nakopla a po sérii nepremenených šancí sa predsa len dočkali.V 42.minúte bol prenikajúci S.Sokol faulovaný pred pokutovým územím loptu si postavil Antolík a ten krásnou strelou k tyči strelil svoj 20.gól v prebiehajúcej sezóne.Do kabín sa tak odchádzalo za stavu 1:0.V druhom polčase aj hostia trochu začali kombinovať hrať agresívnejšie ale výborného brankára Packu sa im prekonať nepodarilo.Práve domáci brankár bol na začiatku gólovej akcie.Po presnom dlhom výkope za obranu vysunul do čistej tutovky Antolíka ktorý si z hosťujúcim brankárom hravo poradil a zvýšil tak na 2:0.Domáci sa po tomto góle upokojili a hravo kontrolovali ďalší priebeh zápasu.Tesne pred koncom sa im nepríjemne zranil S.Sokol ktorému z trávnika museli pomôcť jeho spoluhráči.Opäť to vyzeralo na koleno ktoré mu stále robí problémy.Ale ani toto zranenie domácih z rytmu nevyradilo zápas doviedli úspešne do víťazného konca a aj naďalej ostávajú jediným mužstvom ktoré doma nestratilo ani bod.

Zostava domácich:V.Packa-A.Ondkanin,S.Staš,P.Čorba,S.Kijak-J.Katušin,Ján Sokol,S.Sokol,J.Knapčík(od 68.min P.Juríček) -Jar.Sokol,R.Antolík
Pred 120 divákmi rozhodoval T.Goliáš.

10.4.2011   15:30

20. kolo    Nižný Tvarožec  -  Porúbka   2:3  (1:2)

Góly: R.Antolík, S.Sokol

3.4.2011    15:30

19.kolo    Porúbka  -  Chmeľová   2:1  (2:0)

Góly: R.Antolík 2

27.3.2011   15:00

18. kolo    Fričkovce  -  Porúbka   1:1  (1:0)

ŽK: P.Čorba, P.Juriček

Porúbka bola futbalovejšia, mala viac z hry a po štyroch samostatných únikoch nedokázala streliť gól, lebo ich nájazdy zneškodnil brankár. V 25. minúte Maník dostal domácich do vedenia. Hosťom sa podarilo vyrovnať až v 90. minúte, kedy unikol Antolík a obišiel aj brankára a pohodlne vyrovnal. Domáci hrali v poli dobre, ale ich obrana bola nepozorná. Pred 50 divákmi rozhodoval Zamborský.

Góly: R.Antolík 2, Guľa 2, Kažimír, S.Sokol 2

V zasneženym počasí pricestovali na Porúbsky štadión mladí hráči I. triedy ŠŠK Hažlín. Porúbka mala takisto mladé mužstvo ktoré bojovalo o každú loptu. V peršim pulčaše mali jednoznačne prevahu domáci a dokázali streliť aj niekoľko gólov.  Potom cez pulčas sme sebe dali fajnyy čajik a začalo še druhe dejstvo. Domáci povolili ale vďaka zabezpečenej obrane a výborným brankárom Vladom Hažlin nedokázal nič urobic.

6.2.2011

Lopúchov  -  Porúbka   2:2

Góly: Guľa, D.Pavluv

Porúbka   -   OFK SIM Raslavice "B"    4:1  (1:0)

Góly: P.Čorba 3 , R.Antolík

V peknú novembrovú nedeľu privítal domáci celok súpera z Raslavíc.Mal im čo odplácať pretože u nich prehral 3:1.Porubčania sa hneď zahryzli do súpera z čoho pramenili aj niektoré sľubné šance avšak skončili bez gólového efektu.Hostia boli takýmto tlakom zaskočení a pred domácu bránku sa dostávali len sporadicky.Domáci stále dobýjali Raslavickú bránu a to sa im nakoniec aj vyplatilo.V 28.minúte po rohovom kope zahral hosťujúci hráč rukou v šestnástke rozhodca neváhal a ukázal na pokutový kop.Loptu si postavil domáci P.Čorba a ten ho z prehľadom premenil 1:0.Domácich tento gól očividne nakopol a aj ďalej pokračovali vo svojom tlaku z ktorého však do polčasu ďalší gól nepridali.Do kabín sa tak odchádzalo za stavu 1:0 pre Porúbku.V 2.polčase sa osmelili aj hostia pridali na dôraze a tiež si dokázali vypracovať sľubné šance ktoré však nestarnúci brankár Packa zneškodnil.To sa hosťom vypomstilo pretože v 60.minúte po rohovom kope R.Antolíka sa hlavičkou nádherne presadil P.Čorba a ten svojim druhým gólom v zápase poslal domácich do dvojgólového vedenia.Po tomto góle hostia zo svojho tlaku značne poľavili a o 5 minút na to zasa inkasovali.Po nedorozumení v obrane R.Antolík pekne preloboval hosťujúceho brankára a bolo 3:0.Fanúšikovia domácich boli už nadmieru spokojní ale v 70.minúte ich zmrazil hosťujúci M.Šestak ktorý hlavou preloboval brankára Packu.Bol to dosť nešťastný moment lebo lopta sa odrazila od žrde rovno do Pacovej hrude a skončila v sieti.Domácich to ale nepoložilo a hneď o minútu P.Čorba svojim tretím gólom z hranice šestnástky nedal brankárovi hostí žiadnu šancu.Nakoniec si už Porubčania víťazstvo ustrážili a ako jediný celok v II.triede ostávajú neporazení na domácom trávniku.

Zostava domácich:V.Packa-S.Staš,P.Goliáš,M.Sokol,T.Knapčik-S.Kijak(od 65.minúty Ján Sokol),M.Švec - Mihaľ(od 68.minúty E.Pirž),S.Sokol,Jar.Sokol-P.Čorba(od 80.minúty J.Bednár),R.Antolík